Les 30 van 57 – De ziel als boom – inloopochtend in Haarlem (25 februari) en Arnhem (28 februari)

 

DOWNLOAD HANDOUT 4 VAN 11 (PDF, 2A4)

LES 1LES 2 – LES 3 – LES 4 – LES 5 – LES 6 – LES 7 – LES 8 – LES 9 – LES 10 – LES 11 – LES 12 – LES 13 – LES 14 – LES 15 – LES 16 – LES 17 – LES 18 – LES 19 – LES 20 – LES 21 –  LES 22 – LES 23 – LES 24 – LES 25 – LES 26 – LES 27 – LES 28LES 29 – LES 30

BESTEL MYSTERIËN EN SYMBOLEN VAN DE ZIEL

Les 30 van de driejarige gratis online leergang Eeuwige wijsheid nu! is de vierde les van een serie van elf lessen. Deze heeft de titel De ziel als boom en is gebaseerd op hoofdstuk 10 van het boek Mysteriën en symbolen van de ziel. De negenentwintigste beschouwing is hierboven te beluisteren.

AANSLUITENDE INLOOPOCHTENDEN IN HAARLEM EN ARNHEM

Haarlem, dinsdag 25 februari 2025, 10.00 – 11.30 uur (inloop vanaf 9.30 uur), Zakstraat 2, aanmelden is niet nodig

Arnhem, vrijdag 28 februari, 10.00 – 11.30 uur (inloop vanaf 9.30 uur), Velperweg 58, aanmelden is niet nodig

AANKONDIGING ‘DE ZIEL ALS BOOM’

Op een gegeven moment kan in een volwassene de geestvonk ontwaken en is hij of zij zich daar duidelijk van bewust. Dit moment van de geboorte van de ziel is vergelijkbaar met het begin van de lente waarop de bloesemknoppen van de fruitboom zich openen. De nieuwe ziel is geboren, groeit, neemt toe in kracht en bereikt na een jarenlang proces een hoogtepunt aan het begin van de zomer. Op dat moment wordt de geestziel geboren en is alles gericht op het voortbrengen van vruchten ten dienste van het grote geheel. Dan voltooit de uiterlijke mens zijn innerlijke opdracht.

LEES OVER HET BOEK WAAROP DE KOMENDE INLOOPOCHTENDEN  ZIJN GEBASEERD

BESTEL MYSTERIËN EN SYMBOLEN VAN DE ZIEL

DE LESSEN VAN DE DRIEJARIGE GRATIS ONLINE LEERGANG EEUWIGE WIJSHEID NU !

 ☆ 1 Leven vanuit eenheid  ☆ 2 Ontwikkelen in de vier werelden3 Kringlopen doorzien ☆ 4 Het stervensproces begrijpen ☆ 5 Het bewustzijn verruimen ☆ 6 Misleiding voorkomen ☆ 7 Incarneren op aarde  ☆ 8 Geluk bevorderen  ☆ 9 De innerlijke tempel bouwen ☆ 10 Werken met de negen geestelijke gaven ☆ 11 Het goddelijke ervaren ☆ 12 Dimensies onderscheiden ☆ 13 Bewust waarnemen, denken en doen14 Esoterisch onderricht ontvangen ☆ 15 Reinigingen realiseren ☆ 16 God lofprijzen ☆ 17 Geestelijke krachten assimileren ☆ 18 De weg van de godsvrucht gaan19 De gnosis verkondigen ☆ 20 De uitnodiging ontvangen ☆ 21 Juiste beslissingen nemen ☆ 22 Gewogen worden  ☆ 23 Het oude bewustzijn laten sterven ☆ 24 Het nieuwe bewustzijn laten groeien ☆ 25 Transformaties bewerkstelligen  ☆ 26 Poortwachter zijn  ☆ 27 De samenleving bewust maken ☆ 28  Werken aan algehele heelwording ☆ 29 De ziel als midden ☆ 30 De ziel als boom ☆ 31 De ziel als vlam ☆ 32 de ziel als reiziger ☆ 33 De ziel als burcht  ☆ 34 De ziel als schepper ☆ 35 De ziel als zevenvoud ☆ 36 De ziel als spiegel ☆ 37 De ziel als wereldwerker ☆

 BESTEL MYSTERIËN EN FAKKELDRAGERS VAN HET ROZENKRUIS

LEES OVER DE BOVENSTAANDE BOEKENSERIE VOOR DE LEERGANG ‘EEUWIGE WIJSHEID NU!’